House In Jacone Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Maricá House In Jacone Villa Maricá is gelegen op 4 km van Farol de Ponta Negra en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Dit vakantiehuis ligt op 25 minuten wandelen vanaf Lagoa de Jacone.
Gasten kunnen dineren in Casa Coral Beach, gelegen op 300 meter afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt House In Jacone Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, House In Jacone Villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in House In Jacone Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in House In Jacone Villa. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar House In Jacone Villa?
House In Jacone Villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk Farol de Ponta Negra en Lagoa de Jacone bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.